Kontakt

Adresa

Centrum biovied SAV v. v. i.
Dúbravská cesta 9
P. O. Box 63
840 05 Bratislava

Telefón

+421 2 3229 5510, +421 2 3229 5500

E-mail

cbv@savba.sk

GPS poloha

48°10’20.1″N 17°04’04.9″E

Ako sa k nám dostanete:

Autom

Zo smeru Brno (od Záhoria):

 • Z diaľnice D2 (E65) zísť na výjazde “Bratislava-Polianky” na smer “Centrum, Patrónka”. Okolo obchodného domu TESCO po ľavej strane sa dostanete sa na ulicu Lamačská cesta.
 • Z cesty číslo 2 sa plynulo dostanete okolo obchodného domu TESCO na ulicu Lamačská cesta.
 • Z Lamačskej cesty odbočíte na prvej križovatke vpravo na ulicu Dúbravská cesta (pri budove IBM). Z nej odbočíte do areálu SAV cez kruhový objazd v priamom smere. V areáli SAV pôjdete na prvej odbočke vpravo na severozápadný koniec pozemku SAV smerom k Virologickému ústavu. Pred ním na pravej strane sa nachádza nová budova Pavilónu lekárskych vied. ÚMFG SAV sa nachádza v bloku B.

Zo smeru centrum Bratislavy (od Podunajskej nížiny):

 • Z diaľnice D1 (E58, E75) sa v Bratislave-Petržalke napojíte na diaľnicu D2 (E65) smer “Brno”. Z diaľnice D2 (E65) odbočíte na moste Lafranconi na výjazde “Lafranconi” na smer “Mlynská dolina”. Prejdete Mlynskou dolinou a dostanete sa na križovatku “Patrónka”. Na križovatke pôjdete vľavo na smer “Brno”.
 • Z centra Bratislavy pôjdete von z mesta na smer “Brno” po uliciach Pražská a Brnenská. Dostanete sa na križovatku “Patrónka”. Na križovatke pôjdete stále rovno na smer “Brno”.
 • Za križovatkou Patrónka odbočíte na prvej križovatke vľavo na ulicu Dúbravská cesta (pred budovou IBM). Z nej odbočíte cez kruhový objazd v priamom smere do areálu SAV. V areáli SAV pôjdete na prvej odbočke vpravo na severozápadný koniec pozemku SAV smerom k Virologickému ústavu. Pred ním na pravej strane sa nachádza nová budova Pavilónu lekárskych vied. ÚMFG SAV sa nachádza v bloku B.

Iným spôsobom (vlakom, autobusom, MHD)

Zo železničnej Hlavnej stanice:

 • Pešo sa presuniete na zastávku “Pod stanicou” a nastúpte na autobus č. 21 smer Devínska Nová Ves (nástupište H) alebo nastúpte na autobus č. 83 alebo 84 smer Dúbravka (nástupište F).
  Vystúpte na zastávke “Mokrohájska” (je to prvá zastávka za zastávkou “Patrónka”). Na druhej strane cesty po ktorej ste prišli je za lesíkom nová budova Pavilónu lekárskych vied. Prejdite prechodom pre chodcov na druhú stranu cesty, potom chodníkom cez malý lesík a za lesíkom je pri Pavilóne lekárskych vied bránka do areálu SAV. ÚMFG SAV sa nachádza v bloku B Pavilónu lekárskych vied, sekretariát je na II. poschodí.

Z autobusovej stanice Mlynské nivy:

 • Nastúpte na autobus č. 21. Ďalší postup pozri vyššie.

Mestskou hromadnou dopravou z iných častí Bratislavy:

 • Autobusom č. 21, 30, 37, 83 alebo 84. Ďalší postup pozri vyššie.
 • Autobusom č. 25, 63, 192 alebo trolejbusom č. 42, 45, 47. Vystúpte na zastávke “Patrónka”. Tu prestúpte na autobus č. 21, 30, 37, 83 alebo 84. Ďalší postup pozri vyššie.
 • Autobusom č. 35. Vystúpte na zastávke Dúbravská cesta, ktorá je priamo pri Pavilóne lekárskych vied. ÚMFG SAV sa nachádza v bloku B Pavilónu lekárskych vied, sekretariát je na II. poschodí.